Resultater 2020

RESULTATLISTER:

Klasse ungdom:

DELTAKERKLASSEANTALL FISK 
Brede SvelstadUngdom, født 2007 – 2004, ELV1
Magnus LilletjernbakkenUngdom, født 2007 – 2004, ELV3
Maria MyhrhagenUngdom, født 2007 – 2004, ELV1
André Sletner-Arnesen Ungdom, født 2007 – 2004, SJØ1

Klasse ELV:

PLASSERING DELTAKERKLASSEANTALL FISKSAMLET VEKT – GRAM
1Lars GangåsVoksen, ELV47452,34
2Ole Martin DøsenVoksen, ELV47422,08
3Anders Svalstad Voksen, ELV45609,51
4Inge Rønning Voksen, ELV45166,74
5Stian EllingsdalenVoksen, ELV33722,84
6Kjetil NerliVoksen, ELV22554,52
7Stein Tore engerVoksen, ELV22123,62
8Lars Ivar RindhølenVoksen, ELV11996,50
8Anders OddlienVoksen, ELV11996,50
10Alex AasbrennVoksen, ELV11687,30
11Joh-Are SkoglundVoksen, ELV11591,81
11Truls BosmenVoksen, ELV11591,81
13Line KlinkenbergVoksen, ELV11168,03
14Erlend SandVoksen, ELV11093,50
15Bjørge SandVoksen, ELV11022,21
15Bjørnar RønningVoksen, ELV11022,21
17Steinar Opsahl Voksen, ELV1711,83
18Jon Mjørud HansenVoksen, ELV1431,24
18Liv Monica KikutVoksen, ELV1431,24
18Trond Erik HagenVoksen, ELV1431,24
21Gunnar KikutVoksen, ELV1393,22

Klassen SJØ :

PLASSERINGDELTAKERKLASSE ANTALL FISKSAMLET VEKT -GRAM
1Tord Fladeby (Team Flaks)Voksen, SJØ2537235,98
2Arild Falkfjell (Team FjørFalken)Voksen, SJØ2332396,70
3Jan Roger Haugen(Team Herten)Voksen, SJØ2028649,75
4Frank Ronny Johansen (A-Team Trolling) Voksen, SJØ1519392,72
5Odd Arne ÅsVoksen, SJØ716145,45
6Ingar LombnessVoksen, SJØ715737,34
7Trond Bjørnstad (Team Rana20)Voksen, SJØ914460,01
8Espen Knai(Team Rundstjøli)Voksen, SJØ1114328,06
9Kai Bakke (Team Bakke) Voksen, SJØ913991,40
10Odd Johannessen team DolphinVoksen, SJØ1013542,80
11PawelVoksen, SJØ813114,67
12Ken Bye (Team bye)Voksen, SJØ611892,65
13Klas Andre Elisenberg (Team Rettkrok)Voksen, SJØ811693,40
14Kent Thorbjørn Olafsen (Team Nøkken) Voksen, SJØ710128,12
15Marius Hagen ( Team Hagen Trolling )Voksen, SJØ89860,08
16Martin-Tobias Folden  (Jakt og Fiskegutta)Voksen, SJØ69368,78
17Kim Frode Ophus (Team Sælapinnen)Voksen, SJØ47604,59
18Trond Olav GranholtVoksen, SJØ67039,55
19Morten Strand(team Miro)Voksen, SJØ57032,73
20Bjørn Erik BerntsenVoksen, SJØ46908,74
21Kim Roger Herstadhagen ( team obelix(Voksen, SJØ56879,84
22Fredrik Bjørnstad (team SandBjørn)Voksen, SJØ56492,55
23Kristian HansælVoksen, SJØ56286,46
24Morten Sæthre SoløstVoksen, SJØ35888,30
25Arve Magnar bakken Team FestusVoksen, SJØ45851,66
26Jan Tore HøgbergVoksen, SJØ34680,37
27Rune Mellum(team Bånnski)Voksen, SJØ24563,66
28Tor Inge SnekkermoenVoksen, SJØ34561,48
29Egil Magnar BergerVoksen, SJØ34477,37
30Henning Olsen (team Ilseng)Voksen, SJØ34337,69
31Bjørn Tore Tore Botillen (Team Aqua) Voksen, SJØ23889,62
32Mikkel Mobekk (Team Gullkroken)Voksen, SJØ23760,03
33Rune ThorsteinsenVoksen, SJØ23587,22
34Rune Kringler(Rendalsmaffian) Voksen, SJØ23111,37
35Morten MartinsenVoksen, SJØ33011,17
36Stein Stensløkken EriksenVoksen, SJØ22827,10
37Georg LarsenVoksen, SJØ22685,31
38Ivar Burås Team BURRE Voksen, SJØ22675,58
38Ragnar Helstad Voksen, SJØ22675,58
40Stig Ove Gjelseth Voksen, SJØ22641,38
41Tore Finberg (Team Håvmestern)Voksen, SJØ22593,50
42Kjetil Granli (Team Granli)Voksen, SJØ12592,00
43Roar Pettersen ( team thai) Voksen, SJØ22545,90
44Lars Henrik SkulstadVoksen, SJØ22187,00
45Karl Even Olbergsveen(trollingteam saga)Voksen, SJØ12107,39
46Johnny HøgliVoksen, SJØ22057,09
47Ole EriksenVoksen, SJØ22047,58
48Kristian RødningsandVoksen, SJØ11996,50
48Thomas Lundgård Voksen, SJØ11996,50
50Jonas Berge MoenVoksen, SJØ21976,29
50Per Ivar HolenVoksen, SJØ21976,29
52Nina Larsen RaanessVoksen, SJØ11889,57
53Lenroy white/team øst Voksen, SJØ21843,14
54Fred Olsen / Pål Bood Voksen, SJØ11786,52
55Nina VålerVoksen, SJØ11687,30
55Per Magne Skogli. Team LinnesVoksen, SJØ11687,30
57Kristian Rønning (Team Storsjø)Voksen, SJØ11591,81
57Lasse PedersenVoksen, SJØ11591,81
57Thron MellemstuenVoksen, SJØ11591,81
60Artur Stefaniak Voksen, SJØ11500,00
60Grete OphusVoksen, SJØ11500,00
60Per Magne OphusVoksen, SJØ11500,00
60Stig Are Saxerud (Team Kæru)Voksen, SJØ11500,00
60Wiktor Enoksen Voksen, SJØ11500,00
65Ivar FagernesVoksen, SJØ11411,79
65Julie MyhrhagenVoksen, SJØ11411,79
65Stig Roar LøvbakkeVoksen, SJØ11411,79
65Thomas RaanessVoksen, SJØ11411,79
69Erik ArnesenVoksen, SJØ11327,10
69Tom André Lunde Voksen, SJØ11327,10
71Heidi AndresenVoksen, SJØ11245,88
71Kaisa GillerholtmoenVoksen, SJØ11245,88
71Kjell Ola StubsveenVoksen, SJØ11245,88
71Mats Erik ArnesenVoksen, SJØ11245,88
71Øistein Kristensen (Team Lillehammer)Voksen, SJØ11245,88
76Baard Fredriksen.Voksen, SJØ11168,03
76Fredrik Almenningen (Team Hauen)Voksen, SJØ11168,03
78Erik Heesbråten Voksen, SJØ11093,50
79Bjørn GimseVoksen, SJØ11022,21
79Ingrid Senderud (Team Elias )Voksen, SJØ11022,21
79Kjell Anders EnoksenVoksen, SJØ11022,21
70Lars Christian ØienVoksen, SJØ11022,21
79Olaf JohnsenVoksen, SJØ11022,21
79Ole André Edvardsen(Team Pilten) Voksen, SJØ11022,21
85Atle Grønstad Skjæret (team motorstopp)Voksen, SJØ1954,08
85Carl Gjermund Haugen, Team amatørVoksen, SJØ1954,08
85Lill Hauerberg Jensen(team Jensen)Voksen, SJØ1954,08
88Harald GjønnesVoksen, SJØ1889,06
88Knut LarsenVoksen, SJØ1889,06
88Silje Borkhus OtnesVoksen, SJØ1889,06

PREMIER OG VINNERE FISKEFESTEN 2020.

Klassen barn; Trekkpremier barn sjø og elv blant alle deltakere i klassenStang og snelle x 2 – gitt av Rapala / Elbe Normark. Verdi kr.1.100,- pr.sett.Vinner: Ravn Nathaniel Nævra-EriksenVinner: Jorid Sandnes Mellemstuen

Klassen ungdom; Trekkpremier ungdom sjø og elv blant alle deltakere i klassen. Gavekort hos May&Freds fiske/fritid gitt av Rendalen Næringsforening; kr.3.000,-Vinner: André Sletner-Arnesen

Damenes premie – trekkpremie senior damer sjø og elv blant fiskere med fisk over minstemål; Gavekort hos May&Freds fiske/fritid gitt av Rendalen Næringsforening; kr.3.000,-Vinner: Silje Borkhus Otnes

3.premie mest fisk elv; – kr.3.000,-Anders Svalstad – 5.609,51 gr. – 4-fire fisker

2.premie mest fisk elv; – kr.4.500,-Ole Martin Døsen – 7.422,08 gr. – 4-fire fisker

1.premie mest fisk elv; – kr.6.000,-Lars Gangås – 7.452,34 gr. – 4-fire fisker

3.premie mest fisk sjø; – kr.5.000,-Jan Roger Haugen – Team Herten, 28.649,75 gr. – 20 fisker

2.premie mest fisk sjø; – kr.10.000,-Arild Falkfjell – Team Fjørfalken, 32.396,70 gr. – 23 fisker

1.premie mest fisk sjø; – kr.16.000,-Tord Fladeby – Team Flaks, 37.235,98 gr. – 25 fisker

1.premie størst fisk elv; Ole Martin Døsen, 61 cm. og 2.723,77 gr. ihht K-faktor 1,2 – kr.10.000,-

1.premie størst fisk sjø; Ingar Lombness, 84 cm og 7.112,45 gr. ihht K-faktor 1,2 – kr.10.000,- samt vinner av Erik Søbergs Minnepokal – vandrepremie til den deltaker som har fått størst fisk i sjø fra båt

2. Hovedpremie – trekkpremie senior elv blant fiskere med fisk over minstemål; – kr.8.000,- ; Lars Ivar Rindhølen

2. Hovedpremie – trekkpremie senior sjø blant fiskere med fisk over minstemål; – kr.8.000,- ; Kai Bakke – Team Bakke

Hovedpremie – trekkpremie senior sjø og elv blant fiskere med fisk over minstemål; – kr.52.000,- ; Stein Stensløkken Eriksen (fisket i sjø).

Nedenfor lenke til alle fangstresultater fra Fiskefesten 2020: https://www.scanatura.no/fangstrapport/?id=1396

Fiskefesten takker alle deltakere for fin og sportslig opptreden og hyggelige dager i Rendalen, samt alle frivillige som stilte opp og muliggjorde en trygg og god gjennomføring !!Vi ønsker alle velkommen tilbake i 2021 !!

Resultater 2019 følger nedenfor:

Trekkpremie forhåndspåmeldte: Per Morten Persheim.

Størst fisk sjø og dreggemester samt Erik Søbergs Vandrepremie (84 cm.):

Team Dolphin v/Odd Johannessen og Morten Kristoffersen.

Størst fisk elv (79 cm.): Erlend Fjeld Sand.

Damenes premie: Thea Ulvmoen Sand.

Trekkpremie elv kr.10.000,-: Kjetil Nerli.

Trekkpremie sjø kr.10.000,-: Jonas M. Bakke.

Trekkpremie elv kr.50.000,-: Ole Solvang

Trekkpremie sjø kr.50.000,-: Bjørn Tore Johansen.

Trekkpremie hovedpremie sjø/elv kr.100.000,-: Filip Nielsen – Team Bubbles.

Alle påmeldte i barneklassen ble premiert – i tillegg til 4-fire trekkpremier.

I klassen ungdom var det 2-to som fikk fisk over minstemål: Nr.1: Andre Sletner-Arnesen og nr.2: Karl Even Olbergsveen (kun 1-en cm. skilte de to). Begge fisket i sjø.

De tre som fikk MEST FISK SJØ ble:

1. Team Troutman; 27,548 kg – 16 ørreter over minstemål (Aleksander Abrahamsen)

2. Team Flaks; 25,620 kg – 18 ørreter over minstemål (Tord og Aksel Fladeby)

3. Team Berserk; 15,892 kg – 9 ørreter over minstemål (Trond Bjørnstad, Erland Ryen og Simen Vinjusveen)

De tre som fikk MEST FISK ELV ble:

1.plass Frank Ophus; 11,460 kg – 6 ørreter over minstemål

2.plass Erlend Sand; 9,355 kg – 4 ørreter over minstemål

3.plass Inge Rønning; 5,299 kg – 4 ørreter over minstemål

Her vil vi prøve så godt det gjøres å legge ut fortløpende resultater av innrapportert fisk.

På denne siden vil du også finne resultater når konkurransen er ferdig, med annonserte vinnere.